Bombacı Zombi

Bombacı Zombi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Bombacı Zombi ; Zombi adam ile bombaları patlatarak varili yok etmeniz gerekiyor. Elinizde ki bombaları doğru şekilde kullanarak varili yok etmeniz gerekiyor. İlk bölümde 2 tane bombanız olacak. Bombaları isabetli bir şekilde yerleştirin ve zombi ile varili patlatın. Oyunu Mouse ile oynayabilirsiniz. Sağ alt köşede bulunan patlatma tuşu ile bombayı patlatırsınız. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bombacı Zombi Oyunu 2395 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -28 Zombi Oyunları

Bombacı Zombi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombiyi Yok Et Zombiyi Yok Et Yaramaz zombi etrafı tedirgin ediyor. Onu ortadan kaldırmak için son şansınız. Ya çok hızlı olup onu ortadan kaldırırsınız yada siz ölürsünüz. Yalnız eğer hızlı olursanız savaşı kazanabilirsiniz. İyi isabet alın tek seferde vurun. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zombili Yoldan geç Zombili Yoldan geç Zombili Yoldan geç oyunu ile eğlenceli bir oyun sizi beklemektedir.Oyunda hem becerilerinizi kullanabileceğiniz hemde zombileri yok ederek yolunuza devam edebileceğiniz eğlenceli bu oyunda sizlere bol şanslar dileriz.

Zombilerin Direnişi Zombilerin Direnişi Zombi Oyunları içinde ki Zombilerin direnişi isimli oyunu oynayarak bütün zombileri yok edip kendinizi ve diğer insanları kurtarmak zorundasınız.Bu eğlenceli oyunda sizlere bol şanslar dileriz.

Zombileri Yok Et Zombileri Yok Et Sizi yok etmek uğruna çalışan bu zombiler çıldırmış olmalı. Onlara haddini bildirmeniz gerekiyor. Merminizi idareli kullanın ve bütün zombileri yok edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zombileri Vur Zombileri Vur Karşınıza çıkan zombileri acımadan vurun. Yoksa onlar sizi öldürecekler. Hızlı olmanız gerekiyor. Merminiz kısıtlıdır. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zombileri Öldür Zombileri Öldür Sizi yok etmek için biraya gelen bütün zombileri öldürmeniz isteniyor. Elinizi hızlı tutarsanız bütün hepsini öldürmeniz mümkündür. Arabayla ezip geçin. Bütün zombileri bu şekilde öldürmeniz gerekiyor. Eğer araba durursa bütün zombiler sizi öldürmek için üstünüze gelecektir. Elinizi hızlı tutun. Oyun sonunda öldürdüğünüz zombilerin sayısını görebileceksiniz. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zombilere Ölüm Zombilere Ölüm Zombileri savaşarak öldürmek sizin elinizde. Elinizdeki silahı onlara ateş ederek kullanmalısınız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zombi Topları Zombi Topları Zombi Topları oyunumuzda zift hâline dönmüş zombileri fırlatıyoruz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zombi Savaşı Zombi Savaşı Zombi Savaşı için mükemmel bir ortam. Çünkü etrafınızı tamamen zombiler sarmış durumda. X, Y ve Z tuşları ile onlara saldırabilirsiniz. Onlara karşı yapabileceginiz tek şey dövüşmek. Dövüşerek hepsini alt etmelisiniz. Üstelik bu dövüş oyunu tamamen türkçe.Hadi eğlence başlasın.Bol şanslar.