Üzgün Maymun

Üzgün Maymun Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Üzgün Maymun ; Oyunumuzda yapmanız gereken sevimli maymunlarımızı mutlu etmelisiniz bunun için nesnelere tıklamalısınız ve onların istediklerini yerine getirmeisiniz.Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Üzgün Maymun Oyunu 1643 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -29 Zeka Oyunları

Üzgün Maymun Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Üzgün Maymun Üzgün Maymun Oyunumuzda yapmanız gereken sevimli maymunlarımızı mutlu etmelisiniz bunun için nesnelere tıklamalısınız ve onların istediklerini yerine getirmeisiniz.Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Üzgün Kıza Makyaj Üzgün Kıza Makyaj Üzgün Kıza Makyaj oyunumuza ''Start'' butonuna tıklayıp giriş yaptıktan sonra, sol tarafta bulunan kategorilerle,üzgün kızımızın makyajını yapababilirsiniz. Bütün makyaj işlemleri bittikten sonra ''Ready'' butonuna tıklayarak, gizemli kızımızın son halini görme imkanı bulacaksınız. Oyunumuz ''MOUSE'' ile oynanıyor.İyi eğlenceler.

Maymunu Uzaya Işınla Maymunu Uzaya Işınla Bu küçük maymunu engelli yollardan geçirerek ışınlama noktasına kadar getirmeniz gerekiyor. Çok küçük bir hatada ışınlama bölgesine gelemeyebilirsiniz. Dikkatli olun ve o noktaya gelin. Sonrasında yavru maymunu uzaya ışınlayın. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.