Ok Atışı

Ok Atışı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ok Atışı ; Ok ile hedefi nişan alın ve vurmaya çalışın. Sınırlı ok atış hakkınız vardır. En fazla zararı vermeye çalışın. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ok Atışı Oyunu 2799 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Nişan Oyunları

Ok Atışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Buz Hokeyi Zorlu Buz Hokeyi Adı üstünde buz hokeyi demek buzun üstünde topun küçüğüyle normal futbol mantığında maç yapmaktır. Rakibiniz bilgisayardır. En fazla golü atan kazanacaktır. Yer çok kaygan olduğu için top epey kayacaktır. Dikkatli olup en fazla golü atmaya çalışın. Ne kadar fazla gol atarsanız kazanma şansınız o kadar çok artacaktır. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zombiyi Yok Et Zombiyi Yok Et Yaramaz zombi etrafı tedirgin ediyor. Onu ortadan kaldırmak için son şansınız. Ya çok hızlı olup onu ortadan kaldırırsınız yada siz ölürsünüz. Yalnız eğer hızlı olursanız savaşı kazanabilirsiniz. İyi isabet alın tek seferde vurun. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zombileri Yok Et Zombileri Yok Et Sizi yok etmek uğruna çalışan bu zombiler çıldırmış olmalı. Onlara haddini bildirmeniz gerekiyor. Merminizi idareli kullanın ve bütün zombileri yok edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Uçak Kokpiti Uçak Kokpiti Uçak Kokpiti uçağın kalkışı için hazır. Fakat pistte birçok engel var. Uçağın kalkış yapabilmesi için halkaları toplaması gerekiyor. Uçağı engellere çarpmadan hareket ettirin ve halkaların hepsini toplayın. Oyunu Yön Tuşları ile oynayabilirsin. Kral oyunu iyi eğlenceler dile

Stres ve Tokat Stres ve Tokat Stres atmak için çok güzel bir oyun. Karşıdaki adamı dövmelisiniz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Sonic Okul Macerası Sonic Okul Macerası Kahramanımız Sonic bu seferde okulu birbirine katmak için çaba sarfediyor. Ona yardım edin ve maceralara dalın. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Sokak Yarışı Sokak Yarışı Sokak Yarışı oyunu

Roketli Araba Roketli Araba Roketli savaş arabası ile bütün düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz. Düşmanlarınızı yok etmeniz gerekiyor. Başarılı bir şekilde düşman arabalarını roket ile patlatın. Çok yakınlarına girmeden uzak mesafeden roket yollayabilirsiniz. Roketli arabayı Yön tuşlarıyla kontrol ediyor, Space tuşuyla zıplayabiliyor, Z tuşuyla arabada bulunan roketi kullanıyor ve X tuşu ile de arabanın süper güçlü motorunu kullanabilirsiniz. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Roketi Güçlendir Roketi Güçlendir Çılgın kahramanımız penguen roketiyle gökyüzüne doğru uçmayı çok seviyor. Bu seferde sizin yardımınız ile uçmak istiyor. Siz ona sadece roketi güçlendirmede yardım edebileceksiniz. Roketinin içindeki katkı maddesini değiştirerek daha güçlenmesini sağlayın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.