Çılgın Hırsızlar

Çılgın Hırsızlar Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Hırsızlar ; Hırsız kasabanın bütün dükkanlarına girdi ve paraları alıp kaçtılar. Her önlerine gelen dükkanı soyuyorlar. Artık bu işe bir son vermeniz gerekiyor. Bütün kasaba sizi bekliyor. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Hırsızlar Oyunu 1267 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Macera Oyunları

Çılgın Hırsızlar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yemek Seven Çılgın Yemek Seven Çılgın Bu çılgın kahramanımız yemekleri bir hayli çok seviyor. Onu havada uçurmalı ve aynı zamanda yiyecekleri toplamalısınız. Dikkatli olmanız gerekiyor. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgınca Shov Motoru Çılgınca Shov Motoru Rakipleriniz yerlerini aldı ve sizin nefes kesen gösterilerinizi izlemek istiyorlar. Onlara çok mükemmel bir gösteri yapmazsanız sizi yuhlayabilirler. Onları üzmeden yolcu etmek için çok çalışın. Diğer yarışçılarda olacaktır. Bu yarışçılardan daha iyi hareketler yaparak en çok alkışı siz almaya çalışın. Tabiki gösterilerinizi motorunuzla havada yapacağınız için çok dikkatli olmanız gerekiyor. Yere düşerseniz eğer kahramanımız büyük ihtimalle ölür. Bunu önlemek için çok dikkatli olun. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgınca Makyaj Çılgınca Makyaj Değişik ve ilk bir makyaj stili yaratmalısınız. Makyaj malzemeleriniz kategorilerde bulunmaktadır. Çok güzel ve değişik bir makyaj yapın. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgınca Drift Çılgınca Drift Şöför çıldırdı ve drift yapmak istiyor. Arabasını siz süreceksiniz. Hızlı olarak puanları toplamanız isteniyor. Arabayı virajlarda iyi kaydırarak puanları toplamanız gerekiyor. Rakiplerinizden fazla puan toplayarak oyunu kazanın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgın Yarış Çılgın Yarış Oyuna başlarken arabanızı ve rengini seçin. Motorunun olabildiğince güçlü olması çok önemlidir. Diğer rakipleri geçmek için diğer arabalardan güçlü araba alın. Diğer arabaları geçin ve zamanında yarışınızı tamamlayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgın Top Atışcısı Çılgın Top Atışcısı Kahramanımız topçu olarak savaşa giriyor. Görevi toplar ile düşmanları yerle bir etmektir. Bunun içinde sizin yardımınıza ihtiyacı vardır. Ona yardım ederek düşmanlarını vurun. Elinizde sınırlı sayıda top bulunmaktadır. Bunları dikkatli kullanmanız gerekiyor. Yoksa düşmanlar sizi öldürebilir. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgın Taksi Şöförü Çılgın Taksi Şöförü Hız yapmayı çok seven taksi şöförü müşterilerini istedikleri yere götürmelidir. Çok hızlı olmalı ve şöförü sevindirmelisiniz. Hızlı olun ve müşterileri biran önce gidecekleri yere götürün. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgın Sonic ve Mario Çılgın Sonic ve Mario Birbirinden çılgın iki kahraman ile oynuyacağınız bu oyunda çok hızlı olmanız gerekiyor. Yollardaki engelleri aşın ve bölümü tamamlayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgın Robotlar Çılgın Robotlar Bu oyunumuzda kendinize ait bir savaş robotu hazırlamanızı istiyorlar. Kategorilerde bulunan malzemeleri kullanarak bunu başarabilirsiniz. Bir savaşçı için gerekli olabilecek bütün malzemeler bulunmaktadır. Robotunuzu kuşatın ve savaşmaya başlayın. Zamana karşı yarıştığınızı rakibinizi en kısa sürede yenmeniz gerektiğinide unutmayın. Bütün kontrol sizin elinizdedir. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.