Çıkış Kapısı 2

Çıkış Kapısı 2 Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çıkış Kapısı 2 ; Kahramanımız yaptığı işten sonra çok yoruldu ve çıkış kapısınıda unuttu. Ona yardım ederek çıkış kapısına gitmesini sağlayın. Yalnız dikkatli olun sakın sonunu gördüğünüz bir yola girmeyin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çıkış Kapısı 2 Oyunu 951 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Macera Oyunları

Çıkış Kapısı 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Savaş 2 Zorlu Savaş 2 Düşman askerleri her yerden sizi sıkıştırıyor. Onlara karşı savunma yapmanız gerekiyor. Sınırlı sayıda merminiz bulunmaktadır. Mermiyi düzenli kullanarak bütün düşmanlarınızı öldürün. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Tekne Savaşları 2 Tekne Savaşları 2 Tekne savaşları 2 oyunu karşında.Bu bölümde diğer ki bölümdekiler gibi elimizdeki altın ve paralarımızı çalmaya çalışan korsanlara karşı savaşmalıyız.Dikkat edin korsanlar bu sefer daha güçlü fakat sizde paranızı biriktirip teknenizi güçlendirebilir veya cephanelik elde edebilirsiniz.İyi oyunlar.

Sünger Bob Yapbozu 2 Sünger Bob Yapbozu 2 Eğlenceli kahramanımız Sünger Bob bu oyunumuzda bahçivanlık yapıyor. Bahçenin işlerini hallederken resmini çekmişler. Çektikleri bu resiminde yapbozunu yapmışlar. Yapboz parçalar halinde bulunmaktadır. Dikkat bakarak parçaları kesin ve yerlerine oturtun. Kısa sürede yapbozu tamamlamaya çalışın. Hızlı olmanız gerekiyor süreniz kısıtlıdır. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Son Sürat Yarış 2 Son Sürat Yarış 2 Canınız pahasına yarışmanız gerekiyor. Oyuna başlarken arabanızı özelliklerine göre seçebilirsiniz. Güçlü olması sizin için daha iyidir. En kısa sürede hızlanın ve diğer araçlarada vurmadan yarışı birinci olarak tamamlayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Savaş Arabası 2 Savaş Arabası 2 Bu arabanız ile düşmanlarınıza karşı mükemmel bir savaş yapabileceksiniz. Hızlı olup kahramanımızı korumanız gerekiyor. Sakın düşmanlarınızıda yenilip kendinizi küçük duruma düşürmeyin. Hadi biran önce başlayıp gücünüzü gösterin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Puanlı Drift 2 Puanlı Drift 2 Çok eğleneceğiniz bu driftte puan toplamanız gerekiyor. Her arabayı dönderişiniz artı puan olacaktır. Hızlı olup güzel hareketler yapın ve puanları toplayın. Oyun sonunda sıralama gösterilecektir. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Polisten Kaçma 2 Polisten Kaçma 2 Beklenen geldi. Polisten kaçma oyununun 2. versiyonu çıktı. Oyunda yapmanız gereken polislerden kaçarak turuncu bölgelere gelmek. Bu oyunda diğer oyundan farkı kırmızı renklerle gösterilen yerden para dolu çantayı almalısınız. Oyunda sizin hizmetinizde bir tır var o tırın içine gelince bölüm tamamlanıyor. Oyunda klavyede bulunan yön tuşları aracınızın hareket etmesine, V tuşu tırınızı görmenize, X tuşu arkanıza bakmanızı sağlayacaktır. İyi eğlenceler dileriz...

Pastahane İşlet 2 Pastahane İşlet 2 Yaş pasta dükkanınız için pastalar hazırlamanız gerekiyor. Kategorilerde pastanız için gerekli malzemeler bulunmaktadır. Kendi ağız lezzetinize göre malzemeleri alarak pastanızı yapmaya başlayın. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Otopark Görevlisi 2 Otopark Görevlisi 2 Epey işlek bir alışveriş merkezinin otopark görevlisi olmaya ne dersiniz ? Oldukça keyifli bir iş. Helede araba sürmeyi seviyorsanız. Gelen müşterilerin arabalarını alarak gösterilen yere park etmeniz gerekiyor. Elinizi hızlı tutmanız gerekiyor. Diğer arabalara çarpmayın. Arka arkaya arabalar yığılabilir müşterilerinizi bekletmemeniz gerekiyor. Eğer bekletmezseniz size ekstradan parada verebilirler. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.