Hızlı Alışveriş

Hızlı Alışveriş Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Alışveriş ; Kızın zamanı çok az ve biran önce alışveriş yapması gerekiyor. Sizde ona yardım ederek bu eğlenceli alışverişte ona yardımcı olun. Yalnız dikkatli olun ve paranızı boşa harcamayın. Alabildiğiniz kadar fazla ve güzel kıyafetler almaya çalışın. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Alışveriş Oyunu 1471 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -10 Kız Oyunları

Hızlı Alışveriş Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Hızlı Yüzücü Hızlı Yüzücü Yeni bir yüzme rekoru kırmaya varmısınız ? Kahramanımız ile birlikte biran önce bitiş noktasına ulaşmaya çalışın. Çok hızlı ve seri olmanız gerekmektedir. Diğer yarışçılarda oldukça hızlıdırlar. Onları geçmek isterseniz elinizi çabuk tutun. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Hızlı Uçucu Hızlı Uçucu Havada uçmayı seven kahramanı yönlendirin. Hızlı olmalı ve havadaki cisimlere diğer insanlara çarpmamalıdır. Mouse, z ve x tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Hızlı Türk Hızlı Türk Kahramanımız çılgın bir Türk. Kendisine saldıran düşmanlara karşı savaşmak istiyor. Ona yardım ederek düşmanlarını durdurun. Eğer siz onun düşmanlarını durdurmazsanız düşmanları onu öldürecektir. Silahınızda sınırlı sayıda mermi bulunmaktadır. Düzgün ve isabetli nişanlar alarak bütün düşmanlarını öldürün. Dikkatli olun kahramanımıza zarar gelmesin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Hızlı Tır Hızlı Tır Çok hızlı olan bu tırı sizin sürmeniz isteniyor. Çok hızlı olup biran önce tırı gösterilecek olan yere götürün. Haritayı açtığınız zaman gideceğiniz yol güzergahını görebileceksiniz. Elinizi çabuk tutun. Dikkatli olun sakın kaza yapmayın. Bariyerlerde vurmamaya çalışın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Hızlı Şöför Hızlı Şöför Şöförümüz oldukça hızlı ve deneyimli. Önceden de birçok yarışa katılmış derece yapmıştır. Bu yarıştada sizin yönetiminizde yarışmak istiyor. Onun bu güvenini boşa çıkarmayın. Diğer yarışçılara çarpmadan çok hızlı bir şekilde bitiş noktasına ulaşmaya çalışın. Ok işaretleri size yolu gösterecektir. Dikkatli olun yanlış yola girmeyin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Hızlı Motorcu Hızlı Motorcu Arkanızdan gelen düşmanlarınızdan kaçmak için hazırmısınız ? Eğer sizi yakalarlarsa linç edebilirler. Çok hızlı olup onların elinden kurtulmanız lazım. Sizde bu kahramanımıza yardım edip ölmesini engellemek istemezmisiniz ? Motorunun üstünde yavaş yavaş ilerliyor. Siz onu çok hızlı ilerletip biran önce çıkışa götürmeniz gerekiyor. Elinizi hızlı tutmanız kahramanımız ölebilir. Düşmanlarınızın kurduğu engellerin üstünden de hızlıca atlamaya çalışın. Bütün kontrol sizdedir. Mouse, yön tuşları ve space tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Hızlı Masaj Hızlı Masaj Masaj salonunuza gelen müşterilerinize hızlı masaj yapmanız gerekiyor. Eğer hızlı olursanız kısa sürede yaparsınız. Zamanınız zaten çok kısıtlı. Müşterileriniz biran önce gidecektirler. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Hızlı Kurbağa Hızlı Kurbağa Çok zevkli ve fantastik bir oyun olan Hızlı Kurbağa oyunumuza hoşgeldiniz.Oyundaki amacınız çıkış kapısına ulaşmaktır. Bunun için " Mouse " kullanarak sevimli canlımıza yön verebilirsiniz. Çıkış kapısına gidiş yolunda göreceğiniz bonusları toplarayarak daha fazla puan alabilirsiniz. Oyunumuzda herkese başarılar dileriz.

Hızlı Kaykay Hızlı Kaykay Kahramanımız kaykayla ilerlemek istiyor. Yalnız pek dengesini kuramıyor. Ona yardım etmeye ne dersiniz ? Karşısına birçok engel çıkacaktır. Bu engellerden geçerek ilerlemesi gerekiyor. Dikkatli olun sakın engellere takılarak onu düşürmeyin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.