Süper Vuruş

Süper Vuruş Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Süper Vuruş ; Bu futbol oyunumuzda penaltı vuruşu kullanmaya ne dersiniz ? Bilgisayara karşı yarışacağınızı unutmayın. En fazla golü atan kazanacaktır. Bunun için vuracağınız köşeyi ve hızınızı iyi seçin. Hızınızı ve vuracağınız köşeyi siz seçebilirsiniz. Dikkatli olun hakkınızı aman boşa harcamayın. Çünkü bilgisayar çok güçlü hemen hemen her attığıda gol oluyor. Mouse, yön tuşları ve space tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Süper Vuruş Oyunu 1545 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -3 Futbol Oyunları

Süper Vuruş Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süper Vuruş Süper Vuruş Bu futbol oyunumuzda penaltı vuruşu kullanmaya ne dersiniz ? Bilgisayara karşı yarışacağınızı unutmayın. En fazla golü atan kazanacaktır. Bunun için vuracağınız köşeyi ve hızınızı iyi seçin. Hızınızı ve vuracağınız köşeyi siz seçebilirsiniz. Dikkatli olun hakkınızı aman boşa harcamayın. Çünkü bilgisayar çok güçlü hemen hemen her attığıda gol oluyor. Mouse, yön tuşları ve space tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Süper Maçlar Süper Maçlar Süper Maçlar En yeni futbol oyunları başlıyor. Yeni bir takım kurup hemen maçlara başlayın. Tek yapmanız gereken şey Mause kullanarak futbolcuları oynatmak. Sol tuşa ne kadar uzun basılı tutarsanız, topu okadar uzağa atarsınız. Pas ve şut için mause sol tuşu yeterlidir. İyi maçlar.

Süper Kızlar Süper Kızlar Süper kızlar adlı oyunumuzda 5 güzel kızı en güzel şekilde giydirmeye çalışacağız ve giydirdikten sonra onları sevgililriyle buluşturacağız. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Süper Kız Süper Kız Süper kız oyununda amacınız kızımıza en güzel şekilde makyaj yapıp onu moda elbiseleriyle giydirmek olacak. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Süper Kek Süper Kek Daha önce denenmemiş enfes bir kek yapmaya ne dersiniz ? Mutfağa girin ve kategorilerdeki malzemeleri değerlendirerek süper bir kek yapın. Yiyenin bir daha yemek isteyeceği tatda olsun. Dikkat etmeniz gereken malzemeleri kullanım sıranızdır. Sakın yanlış malzeme kullanmayın. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Süper Basketçi Süper Basketçi NBA Finallerinden sonra ülkemize dönerken yeni ve süper çılgın bir basketçiyle karşılaştık ... Ve Bu basketçiyim size göstermek istiyorum ... Çılgın Bir Sporcu ve Çok aktif ... Deneyin , Oynayın ve görün.Oyunu oynayabilmek için Alttaki Yukarı İşaretli Büyük Simgenin üzerinde Sol Tıka Basılı Tutun ve Bırakın ve Tüm Sepetlere Basket Atmak için uğraşın.Bol şanslar.

Serbest Vuruş Serbest Vuruş Takım oyuncunuza yapılan serbest vuruşu sizin kullanmanız gerekiyor. Barajdan topu aşırtın ve golünüzü atın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Klasik Süper Mario Klasik Süper Mario Atari oyunları kahramanımız olan Süper Mario bu sefer klasik oyunu ile karşınızda. Süper Mario kontrol ederek bütün bölümleri geçmeniz gerekiyor. Süper Mario Prensesi kurtarmak istiyor. Süper Mario Yön tuşları ile hareket ediyor ve Z tuşu ile engelleri aşmak için hareket ediyor. Ateş etmek için X tuşunu kullanabilirsiniz. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

İsabetli Vuruş 2 İsabetli Vuruş 2 Kaleciyle karşı karşıyasınız ve isabetli vuruşlar yapmanız isteniyor. Bilgisayara karşı yarış yapacağınız için çok dikkatli ve hızlı olmanız gerekiyor. En kısa sürede en fazla golü atın. Bilgisayardan hızlı atıp maçı kazanmaya çalışın. Oyun sonunda kazanan gösterilecektir. Hızını ve vuracağınız köşeyi hep siz belirleyeceksiniz. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.