Koyunu Tıraş Et

Koyunu Tıraş Et Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Koyunu Tıraş Et ; Sevimli koyun tıraş olmak için sizi bekliyor. Kategorilerdeki gerekli malzemeleri kullanarak tıraş edin. Dikkatli olun ve koyunun etini kesmeyin. Süreye karşı yarıştığınızı da unutmayın. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Koyunu Tıraş Et Oyunu 12378 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -5 Çocuk Oyunları

Koyunu Tıraş Et Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Basketbol Zorlu Basketbol 'Play' tuşu ile oyuna başlayın ve NBA'in keyfini bu oyunda yaşayın. Amacınız tüm rakiplerinizi katıldığınız turnuvada eleyerek şampiyonluğa ulaşmak. Oyunu mouse ve yön tuşları ile oynayacaksınız. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zor Basketbol Zor Basketbol Atış yapmak istediğiniz yeri şeçerek ilk hamleyi yapın. Sağ üst köşede bulunan gösterge tablosunu takip etmeniz gerekiyor. Sizden istenen noktada hareketli imleci durdurmalısınız.Bu eğlenceli oyunda sizlere başarılar diliyoruz.

Zombiyi Yok Et Zombiyi Yok Et Yaramaz zombi etrafı tedirgin ediyor. Onu ortadan kaldırmak için son şansınız. Ya çok hızlı olup onu ortadan kaldırırsınız yada siz ölürsünüz. Yalnız eğer hızlı olursanız savaşı kazanabilirsiniz. İyi isabet alın tek seferde vurun. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zombileri Yok Et Zombileri Yok Et Sizi yok etmek uğruna çalışan bu zombiler çıldırmış olmalı. Onlara haddini bildirmeniz gerekiyor. Merminizi idareli kullanın ve bütün zombileri yok edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zombi Motosikleti Zombi Motosikleti Bu oyunumuzda zombi motosikletini kontrol ederek hedefe varmamız gerek. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Zombi Basket Zombi Basket Oyunda zombilerin işgal etmiş olduğu tehlikeli bölgeleri güvenli hale getirmek için çabalamalısınız. Size verilen haklarını dikkatli bir şekilde kullanarak bombaları uygun yerlere yerleştirip patlatmalısınız. Oyun alanında bulunan tüm zombileri yok ederek etaplarda başarı sağlayabilirsiniz.

Ziyafet Hazırlığı Ziyafet Hazırlığı Akşam yapılacak olan ziyafete en güzel yemekleri yapacaksınız. Sofra düzenini siz ayarlayacaksınız ve masada kullanılacak eşyaları siz belirleyeceksiniz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Yılbaşı Eğlence Kıyafetleri Yılbaşı Eğlence Kıyafetleri Güzel kız yılbaşı gecesi çok güzel görünmek istiyor. Bütün arkadaşları partiye gelecek ve kızda onların arasında en dikkat çekici olmalı. Ona yardım ederek dolabındaki kıyafetlerden en güzelini giydirin. Gerekirse üzerine denettirip nasıl durduğuna bakabilirsiniz. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Waffle İşletmecisi Waffle İşletmecisi Waffle satan kıza yardım etmeniz gerekiyor. Gelen müşterilere nasıl waffle istediklerini sorun ve hazırlayarak servis edin. Hızlı olmalı müşterileri bekletmemelisiniz. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.