Balık Çiftliği

Balık Çiftliği Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Balık Çiftliği ; Balık Çiftliği oyununda yapmanız gereken küçük balıklara yem vererek büyümelerini sağlamak. Yem vermek için farenizi kullanın. İyi oyunlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Balık Çiftliği Oyunu 611 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -15 Çiftlik Oyunları

Balık Çiftliği Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kendi Çiftliğini Kur Kendi Çiftliğini Kur Size ait bir çiftlik kurmaya ne dersiniz ? Kategorilerde bütün gerekli malzemeler bulunuyor. Siz kendi zevklerinize göre bütün çiftliği kurun ve yönetin. Herşeyi siz kendinize göre ayarlayın. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Dora Balık Tutma Dora Balık Tutma Dora Balık Tutma oyununa giriş yapmak için " PLAY " butonuna tıklayacaksınız. Oyun başladığında sizin göreviniz sol köşede çıkan canlıları avlamak olacak. Yanlış canlıyı avladığınızda eksi puan kazanırsınız. Doğru balıkları tuttuğunuz da dora çok sevinecek ve puan kazanacaksın. Ve ayrıca oyun içerisinde belirli bir süren olacak bu süre içerisinde en çok balığı sen toplamalısın. Oltayı aşağıya salmak için space ( boşluk ) tuşunu kullanacaksınız. İyi eğlenceler.

Balıkların Suyunu Değiştir Balıkların Suyunu Değiştir Akvaryumların suyunun değişmesinin gerektiği biliyormusunuz ? Eğer değişmezseniz balıklar pislikten ölebilirler. Bu oyunumuzda da balıkların pis suyunu değiştirmeniz gerekiyor. Balıkları küçük kavonoza alın ve suyu değiştirip tekrar balıkları koyun. Sakın balıkları düşürmeyin. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Balık Tut Balık Tut İlk defa balık tutmaya gelen adama yardım edin. Balık oltaya gelir gelmez çekin ve balığı kaçırın. Hızlı ve pratik olmanız gerekiyor. En fazla balığı tutmaya çalışın. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Balık Restaurant Balık Restaurant Balık restaurantı işleterek restauranta gelen müşterilerinize istedikleri yemek siparişlerini vermeniz gerekiyor. Restaurant işletin ve balık satarak para kazanın. Başarılı bir şekilde bütün balıkları satmanız gerekiyor. Çok hızlı olun ve müşterilerin istedikleri balıkları satın. Satım yapmak için Mouse kullanacaksınız. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Balık Çiftliği Balık Çiftliği Balık Çiftliği oyununda yapmanız gereken küçük balıklara yem vererek büyümelerini sağlamak. Yem vermek için farenizi kullanın. İyi oyunlar.