Çılgın Taksi Şöförü

Çılgın Taksi Şöförü Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Taksi Şöförü ; Hız yapmayı çok seven taksi şöförü müşterilerini istedikleri yere götürmelidir. Çok hızlı olmalı ve şöförü sevindirmelisiniz. Hızlı olun ve müşterileri biran önce gidecekleri yere götürün. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Taksi Şöförü Oyunu 3545 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 18 Araba Oyunları

Çılgın Taksi Şöförü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yemek Seven Çılgın Yemek Seven Çılgın Bu çılgın kahramanımız yemekleri bir hayli çok seviyor. Onu havada uçurmalı ve aynı zamanda yiyecekleri toplamalısınız. Dikkatli olmanız gerekiyor. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Tır Şoförü Tır Şoförü Yön tuşları ile tırı kontrol ederek yükleri taşıyın ve para kazanın. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Taksi Şöförü Taksi Şöförü Çok işlek bir semtte taksi şöförlüğü yapmaya ne dersiniz ? Semt çok işlek olduğu için gelenin gidenin ardı arkası yoktur. Adam artık yetişemediği için sizden yardım bekliyor. Sabahtan beride araba sürüyor hiç hali yok. Onun yerine arabayı siz kullanın. Diğer araçlara vurmadan ilerlemeniz gerekiyor. Eğer dikkatli olmazda diğer arabalara vurursanız müşterileriniz bidaha sizi tercih etmeyebilirler. Aynı zamanda müşterilerinizide en kısa sürede istedikleri yere götürmeye çalışın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Dolmuş Şoförü Dolmuş Şoförü İstanbul Kartal Pendik dolmuş hattında şöför olarak ilk günümüz. Yolcuları alarak güzergahınızda ilerleyiniz. Trafik kurallarına uyarak seferimizi tamamlayalım.

Çılgınca Shov Motoru Çılgınca Shov Motoru Rakipleriniz yerlerini aldı ve sizin nefes kesen gösterilerinizi izlemek istiyorlar. Onlara çok mükemmel bir gösteri yapmazsanız sizi yuhlayabilirler. Onları üzmeden yolcu etmek için çok çalışın. Diğer yarışçılarda olacaktır. Bu yarışçılardan daha iyi hareketler yaparak en çok alkışı siz almaya çalışın. Tabiki gösterilerinizi motorunuzla havada yapacağınız için çok dikkatli olmanız gerekiyor. Yere düşerseniz eğer kahramanımız büyük ihtimalle ölür. Bunu önlemek için çok dikkatli olun. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgınca Makyaj Çılgınca Makyaj Değişik ve ilk bir makyaj stili yaratmalısınız. Makyaj malzemeleriniz kategorilerde bulunmaktadır. Çok güzel ve değişik bir makyaj yapın. Mouse ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgınca Drift Çılgınca Drift Şöför çıldırdı ve drift yapmak istiyor. Arabasını siz süreceksiniz. Hızlı olarak puanları toplamanız isteniyor. Arabayı virajlarda iyi kaydırarak puanları toplamanız gerekiyor. Rakiplerinizden fazla puan toplayarak oyunu kazanın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgın Yarış Çılgın Yarış Oyuna başlarken arabanızı ve rengini seçin. Motorunun olabildiğince güçlü olması çok önemlidir. Diğer rakipleri geçmek için diğer arabalardan güçlü araba alın. Diğer arabaları geçin ve zamanında yarışınızı tamamlayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.

Çılgın Top Atışcısı Çılgın Top Atışcısı Kahramanımız topçu olarak savaşa giriyor. Görevi toplar ile düşmanları yerle bir etmektir. Bunun içinde sizin yardımınıza ihtiyacı vardır. Ona yardım ederek düşmanlarını vurun. Elinizde sınırlı sayıda top bulunmaktadır. Bunları dikkatli kullanmanız gerekiyor. Yoksa düşmanlar sizi öldürebilir. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunu iyi eğlenceler diler.